حداقل پول برای سرمایه گذاری در کانادا چقدر است؟

برای پروژه های مشارکتی ساخت، هر چه میزان سرمایه گذاری بیشتر باشد بهتر است. اما حداقل مبلغ سرمایه گذاری در پروژه های کانادا ۲۰۰۰۰۰ دلار کاناداست.

آیا با سرمایه گذاری از طریق مشارکت در کانادا می توانم ویزا بگیرم؟

بسیاری از افراد موسسات سودجو، تبلیغ ویزای مشارکت کانادا را می کنند، اما مشارکت در پروژهای کانادا تنها می تواند اقامت موقت و ویزای موقت را برای شما تضمین کند.

تنها پروژه های استارت آپ در کانادا و کارآفرینی منجر به ویزای کانادا و اقامت دائم کانادا می شوند. در دیگر پروژه های سرمایه گذاری شما می توانید با افزایش سرمایه خود و افزایش امتیاز تجربه کانادایی بعد از ۳ سال برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

مزایای سرمایه گذاری از طریق  مشارکت در ساخت پروژه ها

  •  سرمایه گذاری مطمئن و با ثبات ارزی؛
  • داشتن سهام و مالکیت در پروژه ( براساس میزان سرمایه)؛
  •  سود بیشتر به دلیل کمتر بودن هزینه ها و مالیاتها در پروژه های بزرگ و انبوه سازی در مقایسه با سرمایه گذاری در ساخت و ساز جزء؛
  • بهره مندی از فرصت رشد قیمت املاک در بازار و ارزش افزوده در زمان تکمیل پروژه؛
  • سرمایه گذاری در کانادا از طریق  مشارکت در ساخت با موسسه حقوقی اپلو

    موسسه حقوقی اپلو˓ مستقر در تورنتو کانادا˓ با داشتن وکلا و کارشناسان مجرب در خصوص مشارکت در ساخت پروژه های عظیم˓ خرید سهام مشارکت با اسناد معتبر بنام شخص خریدار و به صورت غیر حضوری و با انجام کلیه مراحل قانونی آماده ارائه خدمات می باشد.
    موسسه حقوقی مهاجرتی اپلو، همه خدمات افتتاح حساب بانکی در کانادا، انتقال وجوه به کانادا از طریق کانال های معتبر و همچنین سرمایه گذاری های مطمئن را برای شما عزیزان انجام می دهد. برای مشاوره با وکلای حقوقی ما از طریق فرم ارزیابی سرمایه گذاری یا سیستم پزسش و پاسخ استفاده کنید.

  • دکتر مرجان آتشی گلستان وکیل مهاجرت به کانادا